default_mobilelogo

Některé akce připravujeme společně při zvláštních příležitostech (Velikonoce, Vánoce). Vždy můžete slyšet o naději v Ježíši Kristu, a to srozumitelným způsobem.

1) Půlnoční bohoslužba pod otevřeným nebem

Na Štědrý den začínáme vždy ve 22:00 hod, celá akce netrvá déle než 50 min. Za každého počasí si tu můžete vyslechnout nebo zazpívat krásné písně (texty promítáme), ale také uslyšet zajímavé poselství. Nesem vám noviny plné naděje pro každého, kdo chce slyšet!

2) Velikonoční bohoslužba 

Pořádáme společnou bohoslužbu na Velikonoční neděli Vzkříšení. Společně slavíme největší křesťanský svátek, vzkříšení Ježíše Krista. Pojďte s námi chválit živého Boha a naslouchat inspirujícímu kázání. O Velikonoční neděli, 9:30 v BEA Centru v Olomouci.

3) Pašije

První projekt, který naše společenství pořádají s podporou sociálně potřebným lidem v našem městě. Zhudebněný velikonoční příběh zaznívá již od roku 2016 nejen v Olomouci. www.pasije2016.cz

4) Exit Tour 

Některá společenství se zapojují s mládeží do projektu vzdělávání na středních školách, které nabízí Křesťanská akademie mladých (KAM). 

5) Gospelový festival 

Již několikátý rok úspěšně pořádáme jarní Gospelový festival, který vrcholí koncerty po celé severní Moravě. 

6) Den pro Izrael 

V listopadu pravidelně pořádáme diskusní večer s odborníky na téma "Proč dnes stojíme za Izraelem?!" Vždy aktuálně o tom, co se za poslední rok událo na mezinárodní scéně ve vztahu k Izraeli (co je mediálně zastíněno tím, co se děje u nás doma)?

7) MOC - Modlitební olomouckých církví

Protože jsme si vědomi moci a působení našeho všemohoucího Boha, pravidelně se několikrát do roka scházíme k modlitbám za naše město, i konkrétní potřeby našich společenství nebo jednotlivců.


 

Kromě těchto společných aktivit má každé naše společenství nejrůznější programy každý týden. Jsou zaměřeny na vzdělávání, osobnostní růst i volný čas. Během celého roku můžete navštívit bohoslužby, biblické hodiny nebo domácí skupinky, které pravidelně čtou texty z Bible a zamýšlí se nad radostmi i starostmi každodenního života.

Rovněž nabízíme setkávání s naší mládeží, dorostem nebo rodinné centrum Provázek.   

Pokud máte zájem se seznámit se základy křesťanské víry, nabízíme Kurzy Alfa, které formou diskuse objasňují křesťanské pohledy na život, a zároveň jsou otevřenou platformou pro vyjádření názoru každého účastníka.

TOPlist